Czytanie w Biedronkach

Dziś grupę Biedronek odwiedził tatuś Nadii. Pan Bogdan opowiedział bardzo ciekawe opowiadanie o Kopciuszku. Dzieci z zaciekawieniem słuchały przygód Kopciuszka. Na koniec każde dziecko otrzymało od gościa po upominku. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas . Zapraszamy następnych chętnych rodziców do czytania.

2016-11-27 14:17

25 listopada nasze Przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

2016-11-25 12:55

Krasnale w Bibliotece

Krasnale wybrały się na lekcje biblioteczną do Biblioteki Miejskiej. Dzieci dowiedziały się jak dbać o książki,poznały różne rodzaje książek i z zaciekawieniem słuchały opowiadania które pani im przeczytała.Krasnale miały możliwość oglądać wybrane przez siebie książki. Na koniec panie zaprosiły dzieci do nauki krótkiej piosenki o Misiu, którą wszyscy wspólnie odśpiewały i zatańczyli.

2016-11-20 19:02

Mama Lilli w grupie Krasnali

W piątek do grupy Krasnali zawitała mama Lili która przeczytała dzieciom bajkę. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadania. Na koniec za aktywne słuchanie dzieci otrzymały lizaki. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

2016-11-20 18:48

Zabawki od Rady Rodziców

Rada Rodziców zakupiła zabawki dla każdej grupy z naszego przedszkola. Dziękujemy im wszystkim za to, że zawsze możemy liczyć na ich pomoc

2016-11-20 18:42